مزایای طراحی سایت با وردپرس

مزایای طراحی سایت با وردپرس

کاربری آسان، مدیریت آسان، سازگاری با انواع موتورهای جستجو و چند کاربره بودن و چندین نکته ی دیگر همگی از مزایای طراحی سایت با وردپرس است.

مزایای طراحی سایت با وردپرس
کاربری آسان، سازگاری با انواع موتورهای جستجو و چند کاربره بودن آن همگی از مزایای طراحی سایت با وردپرس است.

وردپرس از سال 2003 به بازار آمد و تبدیل به معروف ترین نرم افزار بلاگری شد. وردپرس در طی سال های اخیر تبدیل به سیستم مدیریت محتوای بدون بلاگ شده است. در ادامه به مزایای وردپرس می پردازیم که شاید مایل باشید وب سایت خود را به بستر وردپرس تغییر بدهید.

کاربری آسان

کار با وردپرس آسان است و دارای رابطی مستقیم است. با وردپرس می توان به آسانی صفحات جدید، پست، تصویر و مانند آن را به بستر اصلی افزود. پیشرفت فناوری منجر شده تا زمان کمتری صرف قالب دهی شود.

امکان مدیریت وب سایت با هر سیستمی

یکی از مزایای طراحی سایت با وردپرس آن است که وردپرس منشاء مرورگری دارد. با هر کامپیوتری که به اینترنت دسترسی داشته باشد، می توانید وارد سایت وردپرسی شده و آن را مدیریت کنید.

بدون نیاز به ویرایش اچ تی ام ال یا نرم افزار اف تی پی

وردپرس سیستمی است که خود دارای محتوای مورد نیاز است که دیگر نیازی به نرم افزارهای ویرایشی اپ تی ام ال مثل ادوبی کانتریبیوت یا دریم ویور نیست. بدون نیاز به اچ تی ام ال یا نرم افزار اف تی پی می توانید در وردپرس صفحه ی جدید، پست جدید، قالب متنی، بارگذاری تصویر و ویرایش آن، بارگذاری اسناد، فایل های ویدئویی، گالری عکس داشته باشید.

علاقمندی موتورهای جستجو به وب سایت های وردپرسی

کدهای وردپرس کدهایی بسیار مرتب و ساده است که باعث می شود موتورهای جستجو در خواندن این کدها بسیار موفق عمل کنند و محتوا را به خوبی فهرست کنند. علاوه بر این هر صفحه ای، پستی و تصویری متا تگ، کلیدواژه، توضیحات و عنوان خود را دارد که با کلیدواژه ای بهینه سازی می شود و طبق آن نیز موتور جستجو نیز به درستی بهینه سازی می گردد. همچنین برای بهینه سازی بهتر می توانید با برچسب زدن این کار را به نحو احسن انجام دهید.

کنترل سایت

با وردپرسی دیگر نیازی ندارید که یک طراح سایت به روزرسانی هایی برای سایت انجام دهد. هر قسمت سایت را می توانید کنترل کرده و به آسانی به روزرسانی های ساده ای را اعمال کنید.

شخصی سازی 100% وب سایت

وردپرس مانند موتور وب سایت عمل می کند. ظاهر و حس و حال سایت شما به طور 100% قابل شخصی سازی خواهد بود تا شما را به مراجعین و کابران به خوبی بشناساند و تجربه ای منحصر به فرد برای کاربر برجای بگذارد.

وردپرس
کاربری آسان، مدیریت آسان، سازگاری با انواع موتورهای جستجو و چند کاربره بودن و چندین نکته ی دیگر همگی از مزایای طراحی سایت با وردپرس است.

ساخت بلاگ توکار و فوری

وردپرس از زمانی که ساخته شد، به بستر بلاگری تبدیل شده است که قابلیت هایی درونی و از پیش ساخته شده دارد که به آسانی قابل دسترسی است. اگر با ایمیل ثبت نام کنید و بلاگی را برقرار سازید امکان کامنت گذاری و اضافه کردن خودکار پست در صفحات دیگر وب سایت خواهید داشت که این کار موجب تعاملی شدن و پویایی وب سایت می گردد.

افزایش عملکرد با پلاگین ها

قرار دادن وقایع تاریخی، گالری ویدئو، خبررسانی توییتر، فیسبوک و مانند این با پلاگین که وردپرس آن را در اختیار می گذارد، امکان پذیر می شود که تمامی این امکانات را با قیمتی مناسب می توان در سایت داشت.

رشد سایت، رشد کسب و کار

سایت های ووردپرسی قابلیت افزایشی دارند. با وجود داشتن هزاران صفحه در وب سایت هیچ گونه اختلالی در عملکرد سایت به وجود نخواهد آمد.

چند کاربره

با چندین کاربر می توان وب سایت وردپرسی را اداره کرد و هر کاربر را می توان به امکاناتی متفاوت از یکدیگر مجهز کرد.

بازدید از سایر قسمت های سایت بوکتو موجب دلگرمی ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *